Ontdekken, ontmoeten, ontspannen en ontwikkelen doe je tijdens de Week van VrijwilligersAcademie073
Van maandag 8 april tot en met donderdag 11 april vindt de zevende editie van de Week van VrijwilligersAcademie073 plaats. Dit is een vierdaagse scholingsweek met 45 verrassende workshops en ontmoetingsmomenten in de middag én in de avond, met als afsluiter op donderdagavond een hapje en een drankje plus een Masterclass van Leon van der Zanden!
Voor wie?
Voor iedereen die zich op vrijwillige basis inzet voor een ander! Vrijwilligers en actieve bewoners van alle sectoren uit gemeente ’s-Hertogenbosch en Vught of werkzaam in gemeente ’s-Hertogenbosch of Vught én studenten aan Avans Hogeschool kunnen aan VrijwilligersAcademie073 deelnemen.
Kosten
Deelname bedraagt slechts € 4,00 per workshop.
Inschrijven
Op de website www.vrijwilligersacademie073.nl kun je het volledige programma zien. Inschrijven kan vanaf donderdag 14 maart 20.00 uur tot en met zondag 31 maart 24.00 uur.
Volg voor de laatste nieuwtjes VrijwilligersAcademie073 via Facebook of Instagram.
Heb je nog vragen, neem dan contact op met de organisatie via info@vrijwilligersacademie073.nl of bel 06 4676 8110 (werkdagen 10-19 uur)